Ogłoszenie o pracę na stanowisko ds. obsługi sekretariatu

XML

Treść

                Elbląg, 05.06.2024 r.

Elbląska Orkiestra Kameralna poszukuje kandydata na
stanowisko ds. obsługi sekretariatu

I. Nazwa i adres siedziby jednostki: Elbląska Orkiestra Kameralna, ul. Stary Rynek 25, 82-300 Elbląg

II. Stanowisko: specjalista ds. obsługi sekretariatu

III. Wymiar czasu pracy: pełen etat

IV. Niezbędne wymagania od kandydatów:

   1. wykształcenie min. średnie;

   2. bardzo dobra znajomość MS Office;

   3. bardzo dobra organizacja pracy własnej;

   4. otwartość oraz bardzo dobre umiejętności komunikacyjne;

   5. wysoka kultura osobista;

   6. mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość języka angielskiego.

V. Najważniejsze zadania:

   1. Prowadzenie sekretariatu;

   2. Prowadzenie rejestru faktur, korespondencji itp.;

   3. Obsługa platformy e-PUAP itp.;

   4. Redagowanie i formatowanie pism wychodzących z sekretariatu;

   5. Dbałość o prawidłowy obieg dokumentów;

   6. Przyjmowanie i opieka nad interesantami;

   7. Umawianie, przygotowanie, obsługa spotkań i posiedzeń;

   8. Archiwizacja dokumentów;

   9. Zakup artykułów biurowych i gospodarczych;

   10. Dbałość o wizerunek instytucji.

VI. Wymagane dokumenty:

   1. kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie do pobrania ze strony www.eok.bip.elblag.pl zakładka: Oferty pracy,

   2. kopie dokumentów poświadczających wykształcenie,

   3. kopie świadectw pracy potwierdzające doświadczenie na podobnym stanowisku,

   4. oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dostępne do pobrania ze strony www.eok.bip.elblag.pl zakładka: Oferty pracy.

VII. Termin składania dokumentów: 28.06.2023 r.

VIII. Warunki zatrudnienia:

   1. Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę);

   2. pakiet socjalny;

   3. możliwość rozwoju zawodowego.

Wszystkie osoby zainteresowane podjęciem pracy na ww. stanowisku prosimy o składanie wymaganych dokumentów pocztą tradycyjną na adres: Elbląska Orkiestra Kameralna ul. Stary Rynek 25 82-300 Elbląg z dopiskiem „Oferta pracy - sekretariat” lub za pośrednictwem poczty e-mail na adres: kadry@eok.elblag.eu w terminie do 28.06.2024 r.

Dokumenty, które wpłyną do Elbląskiej Orkiestry Kameralnej po wyżej wskazanym terminie nie będą rozpatrywane.

Elbląska Orkiestra Kameralna zastrzega sobie prawo zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną wybranych kandydatów. Po zakończeniu rekrutacji oferty pracy nie będą odsyłane. Wszystkie oferty pracy zostaną komisyjnie zniszczone.

Informacja o wyniku naboru na stanowisko będzie umieszczona w Biuletynie Informacji Publicznej na stronie internetowej Elbląskiej Orkiestry Kameralnej.

Załączniki